لوگو خدمات گستر دیجیتال

گروه مهندسی خدمات گستر دیجیتال

لوگو خدمات گستر دیجیتال

طراحی سایت و تولید نرم افزار ، ایجاد و نگهداری شبکه، طراحی صنعتی وگرافیک، تولید تیزر و موشن تبلیغاتی و …

جهت انجام هر گونه مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر بر روی آیکون زیر کلیک نمائید.

موشن گرافیک Motion Graphics

موشن گرافیک چیست ؟ در این مقاله بطور مفصل در رابطه با تعریف موشن گرافیک ( Motion Graphics ) ، کاربردها و نحوه ساخت ، نرم افزار های مورد نیاز ، تفاوت بین انیمیشن و موشن گرافیک ، قیمت و بازده ای تبلیغاتی آن ، اثر موشن در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی توضیحاتی ارائه شده است. در ادامه همراه ما باشید ….

موشن گرافی ، موشن گرافیک ساخت موشن ، قیمت موشن گرافی
موشن گرافیک چیست ، ساخت موشن ، قیمت موشن گرافی ، شرکت خدمات گستر دیجیتال 09122711655 ، 09195642816

موشن گرافیک یا موشن گرافی چیست؟

به زبان ساده ، اگر بخواهیم موشن گرافیک را تعریف کنیم ، موشن گرافیک ، یک اینفوگرافیک متحرک (اطلاع‌ نگاشت )است. واژه موشن در زبان فارسی به واژه پویا ترجمه شده است و به هر چیزی که دارای حرکت باشد می‌گویند. انتقال محتوا با این روش از مزیت‌های بسیاری برخوردار است.

شرکت خدمات گستر دیجیتال .
موشن گرافیک چیست ؟

شاید بتوان سایه بازی را به‌عنوان اولین نمونه های موشن گرافیک دانست که در آن از حرکت سایه برای انتقال محتوا استفاده می‌شد.

زمانی برای ساخت و تولید یک فیلم انیمیشنی میبایست به ازای هر فریم یک نقاشی‌ را روی کاغذ می‌کشیدند و با حرکت سریع و پشت سر هم آن نقاشی ها یک توهمی از حرکت را در چشم مخاطب ایجاد می‌کردند.

اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش نرم افزارهای و سخت افزارهای لازم ، ساخت انیمیشن و به تبع آن موشن گرافیک سهولت پیدا کرده است.

با ظهور موشن گرافیک دیجیتال ، عمدتا به دلیل قابلیت آن در استفاده از المان های گرافیکی زیبا و جلوه های خارق العاده بصری ، بعنوان پسندیده ترین شیوه برای ارائه مفاهیم ، آمار و اطلاعات انتخاب گردید.

بر خلاف انیمیشن، موشن گرافیک زمانی هویت خود را بدست آورد که نرم افزاری گرافیکی رشد چشمگیری کردند و امکان ساخت انیمیشن ها و موشن گرافیک ها سهولت پیدا کرد Companiesthatbuyhouses.com’s service to its customers has never been plagued by any problems. We are conscious of the value of your time and place a high premium on the enhancement of operational efficiencies in order to streamline the purchasing procedure. Because the time of our customers is valuable to our company, we place a premium on making prompt purchases and sales. It is highly recommended to make use of the services of a professional stager in order to get the house ready for sale, have photographs taken of it, and show it to potential purchasers. Real estate brokers have a responsibility to swiftly communicate with their customers on any property showings or inquiries. If you don’t provide as promised, it can be damaged. A company’s revenue growth might benefit from having strong ties with its customers. The choice that is best for you will be determined by your current living circumstances as well as your current financial status. Visit https://www.companiesthatbuyhouses.co/oklahoma/..

امروزه کار به جایی رسیده که هر روز نمونه های از موشن گرافیک های تبلیغاتی را حتی برای کوچکترین محصولات در فضای مجازی و تلویزیون مشاهده می کنیم.

بنابراین امروزه موشن گرافیک نقش انکار ناپذیری برای تبلیغات انواع محصولات و خدمات مختلف دارد که غفلت در این باره شما را از قطار سریع تبلیغات رقبا عقب خواهد انداخت.

در این مقاله ما قصد داریم نگاهی کوتاه به اهمیت موشن‌ گرافیک و کارکردهای آن در تبلیغات داشته باشیم.

بهترین موشن گرافی ساخت موشن گرافیک ، طراحی موشن گرافیک ، آموزش موشن گرافیک ، نمونه موشن گرافیک ، طراحی موشن گرافیک ، موشن گرافی ، موشن ، لوگو موشن ، لوگو اینترو
موشن گرافیک چیست ، ساخت موشن ، قیمت موشن گرافی ، شرکت خدمات گستر دیجیتال 09122711655 ، 09195642816

کاربرد موشن گرافیک

موشن‌ گرافیک‌ها به دلیل جذابیت بصری، سرعت و انعطاف بالایی که در انتقال پیام دارند، میتوانند بطور کلی برای ارائه آمار و اطلاعات ، کلیپ های آموزشی ، معرفی سایت ها و اپلیکیشن ها ، تبلیغات محصولات و یا ارائه خدمات و … مورد استفاده قرار گیرند و به دلیل اثرگذاری بالایی که دارند، در برخی اوقات می‌توانند دیدگاه یک جامعه را در موضوعی معین به طور کلی تغییر دهند.

موشن گرافیک باعث می شود تا مردم بهتر بتوانند تجارت و یا کار شما را بشناسند و دلیل اینکه چرا باید از شما خریداری کنند و یا خدمات دریافت کنند، را درک نمایند.

ساخت موشن گرافیک ، طراحی موشن گرافیک ، آموزش موشن گرافیک ، نمونه موشن گرافیک ، طراحی موشن گرافیک ، موشن گرافی ، موشن ، لوگو موشن ، لوگو اینترو
موشن گرافیک چیست ، ساخت موشن ، قیمت موشن گرافی ، شرکت خدمات گستر دیجیتال 09122711655 ، 09195642816

با استفاده از موشن گرافیک می توانید آمارها و مفاهیم پیچیده را بسادگی و در قالب یک فایل رسانه ای جذاب توضیح دهید.

آیا از موشن گرافیک می توان بعنوان تیزر و یا ویدئوی تبلیغاتی استفاده کرد !!؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که به دلیل قدرت بالای انتقال مفاهیم و میزان جذب مخاطب در عین هزینه بسیار مقرون به صرفه تر ( به دلیل عدم نیاز به دوربین، نورپردازی ، بازیگر و ادوات تخصصی فیلمبرداری ) یک موشن گرافی حرفه ای می تواند بسیار کاراتر و پر بازده تر از یک ویدئو تبلیغاتی و یا تیزر عمل نماید.

علاوه بر این ، موشن گرافیکها بعلت حجم پایینی که دارند برای ارسال در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها بسیار مناسب هستند و شما می‌توانید براحتی آنها را صفحات اجتماعی خود و یا وب سایت خود بارگذاری نمائید.

البته لازم به ذکر است که استفاده از محتوای ویدئویی بعلت افزایش نرخ درگیری (Engagement Rate)  در وب سایت و صفحات شبکه های اجتماعی ، اثر مثبتی در سئو وبسایت و شبکه های اجتماعی دارد.

هزینه کمتر بازده بیشتر

امروزه روش های تبلیغات بسیار پیشرفت کرده و شکل های نوینی به خود گرفته است .کلیه شرکت ها و اشخاص سعی دارند که با شناسایی بهتر جامعه هدف خود به سوی تبلیغات هوشمندتر و پر بازده تر پیش بروند.

یکی از شاخصه های اصلی موفقیت در امر تبلیغات توجه به جامعه هدف آن محصول و یا خدمت و در نتیجه انتخاب یک روش متناسب با نیاز آن می باشد تا بتوان دسترس پذیری لازم را برای آن محصول و یا خدمت مشخص ، ایجاد نمود.

امروزه با بهبود نسبی کیفیت و سرعت اینترنت و همچنین گسترش سایت های ویدیو محور و شبکه های اجتماعی، تبلیغات ویدیویی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

لوگو موشن ، لوگو ی متحرک ، لوگوی متحرک ، انیمیشن لوگو ، لوگو اینترو آرم استیشن
لوگو موشن ، لوگو ی متحرک تلگرام

در طی یک نظر سنجی بیش از 92٪ از خریداران در تصمیم گیری نهایی خرید خود از طریق فیلم های آنلاین تأثیر گرفته اند . بنابریان شما باید گزینه ای را انتخاب کنید که می تواند بلافاصله توجه مخاطبان را جلب نماید.

لوگو موشن ، لوگو ی متحرک ، لوگوی متحرک ، انیمیشن لوگو ، لوگو اینترو آرم استیشن
لوگو موشن ، یا لوگوی متحرک یوتیوب

جهت آشنایی با انواع لوگو موشن و یا لوگو متحرک این مقاله را مطالعه فرمائید.

در گذشته تبلیغات ویدیویی تنها محدود به چند ثانیه ابتدایی فیلم های موجود در وب سایت ها بود اما امروزه ، با افزایش شبکه های اجتماعی و پلتفرم های پخش ویدئو فضای جدیدتری برای ویدیو مارکتینگ فراهم شده است.

این امر باعث شده است که افراد و شرکت‌های مختلف به تهیه موشن گرافیک و فیلم‌های جذاب روی بیاورند که تأثیر زیادی در بهتر دیده شدن محصول و برند آنها داشته است.

تبلیغ دهندگان و بازاریاب ها به جای طراحی کاتالوگ‌ و بروشور با هزینه های به مراتب بیشتر و بازدهی کمتر و یا انتقال مستقیم اطلاعات خام، با ساخت یک موشن‌ گرافیک مناسب، حجمی از اطلاعات مورد نظرشان را به صورت دلچسب ‌تری به مخاطبان عرضه می نمایند.

فیلم‌های متحرک یا موشن‌ گرافیک‌ ها می‌توانند باعث شوند که پیام‌های مورد نظر سازندگان به راحتی در ذهن مخاطبان در هر رده‌ سنی حک شود.

تفاوت انیمیشن و موشن گرافیک

فرق موشن گرافیک با انیمیشن چیست؟
فرق موشن گرافیک با انیمیشن چیست؟

انیمیشن بیشتر جنبه داستانی دارد و غالبا محتوای خود را از طریق داستان به بیننده منتقل می کند اما موشن گرافیک بیشتر با تکیه بر تصویر و عناصر گرافیکی و بصری از جمله متن های و گرافیک های متحرک با فرم، رنگ و بافت های مختلف و ترکیب بندی و حرکت های متفاوت آن ، محتوای خود را ارائه می دهد.

جهت آشنایی با انواع انیمیشن و نرم افزارهای مرتبط با آن این مطلب را مطالعه فرمائید.

گرچه استفاده از عناصر بصری، موسیقی، صدا و حرکت ، وجه اشتراک انیمیشن و موشن گرافیک است اما روایت داستانی در انیمیشن معمولا غالب می باشد.

استفاده از موشن گرافیک در شبکه‌های اجتماعی

سوشال مدیا ، شبکه های اجتماعی ، فضای مجازی ، لوگوی شبکه های اجتماعی

حتما موشن‌ گرافیک های زیادی را در قالب ویدئوی تبلیغاتی و یا فیلم کوتاه در شبکه های اجتماعی دیده‌اید.عموما کاربران شبکه های اجتماعی ( مثل اینستاگرام و .. ) صفحاتی را که دارای محتوای جذاب و خلاقانه باشند را دنبال می کنند، و اگر محتوای تولید شده یک محتوای خلاقانه و حرفه ای باشد مخاطبین بیشتری را به خود جذب می‌نماید که خود باعث بالا رفتن نرخ درگیری مخاطبان  (Engagement Rate )و تبع آن بهبود سئو سایت و یا شبکه اجتماعی و بالا رفتن رتبه آن‌ ها می‌گردد .

نرم افزار های مورد نیاز برای ساخت موشن گرافیک

Adobe After Effects (AE) و Cinema 4D و moho از بهترین نرم افزار های گرافیکی ، در طی سالهای اخیر هستند که هنرمندان گرافیکی از آنها برای ساخت موشن گرافیک ها و فیلم های انیمیشنی شگفت انگیز استفاده می‌کنند. در کنار این نرم افزار های ، نرم افزار های دیگری چون Adobe Premiere ،  Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator ، Adobe Animate ، Houdini ، Maya و … نیز استفاده می‌شود .

نرم افزار موشن گرافیک ، نزم افزارهای موشن گرافیک ، موشن گرافی ، هزینه موشن گرافی ، قیمت موشن گرافی ، هزینه موشن گرافیک
نرم افزار های موشن گرافیک

همچنین وبسایت بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید بطور آنلاین از ابزار ها و کارکترهای آماده آنها برای ساخت موشن گرافی استفاده کنید ولی ضعف عمده ساخت موشن توسط این سایت ها عدم قابلیت سفارشی سازی کاراکتر ها و موشن هاست که موجب محدود شدن انتخاب شما در تولید موشن گرافی می‌شود و این احتمال وجود دارد که موشن گرافی شما بسیار شبیه به دیگر رقبا بازار بنظر برسد.

کارکتر آماده ، کارکتر برای انیمیشن ، کارکتر پسر

قیمت موشن‌گرافیک

تعرفه هزینه و یا قیمت موشن گرافیک بستگی بسیار از فاکتورهای مختلفی از جمله زمان موشن ، نوع موشن ، صداگذاری و … دارد .

اگر به یک موشن گرافیک خاص و حرفه ای با قیمت مناسب نیاز دارید ، و یا در این زمینه نیاز به مشاوره رایگان دارید، می‌توانید همین الان با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم .

ما اینجا هستیم برای کمک به شما !

جهت مشاوره و کسب اطلاع در خصوص نحوه و مدت انجام پروژه، میزان تعرفه، کیفیت و یا هر موضوع مرتبط با فعالیت شرکت، با شماره تماس ، ایمیل و یا اینستاگرام شرکت ارتباط برقرار کنید. حل مسائل شما آرزوی ماست.

تهران ، شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان شانزدهم

۰۲۱-۵۵۲۷۲۰۵۴
۰۹۱۲-۲۷۱۱۶۵۵
۰۹۱۹-۵۶۴۲۸۱۶

۰۹۱۰-۵۵۳۹۰۷۲

Digitcompany@mihanmail.ir

Digitcompany_ir

حق کپی رایت برای شرکت خدمات گستر دیجیتال محفوظ است - ۱۳۹۹